Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>A=Твердохлібова Д$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 10
Представлено документи з 1 до 10

      
Категорія:    
1.

Твердохлібова Д. В. 
Грошові потоки: методичні засади побудови і аналізу : Наук. доп. / Д. В. Твердохлібова; ред.: І. О. Луніна; НАН України. Ін-т екон. прогнозування. - К., 2000. - 88 c. - укp.

Розглянуто методичні засади побудови та методику аналізу грошових потоків, які грунтуються на механізмі проходження платежів. Побудовано грошові потоки у національній валюті та проаналізовано їх з точки зору впливу на запаси грошей економічних агентів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.7 + У9(4УКР)262.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА597134 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Твердохлібова Д.  
Методика оцінки фінансового стану банківської системи України / Д. Твердохлібова // Економіка України. - 2008. - № 4. - С. 43-55. - укp.

Подано методику оцінки фінансового стану банківської системи. Суть такої методики полягає в тому, що, оцінюючи поведінку його індикаторів за ознакою "кризовості" за шкалою балів {-1, 0, +1} і підсумовуючи отримані оцінки для всіх цих індикаторів, одержано загальну оцінку фінансового стану банківської системи України.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-93

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28099 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Твердохлібова Д. В. 
Моделювання і регулювання грошового обігу : Автореф. дис... канд. екон. наук : 08.03.02 / Д. В. Твердохлібова; НАН України. Ін-т екон. прогнозування. - К., 2000. - 19 c. - укp.

Розроблено інструментарій для прийняття рішень в області грошово-кредитної політики, який структурно складається з двох блоків: залежностей приростів запасів грошей економічних агентів і похідних монетарних показників від грошових потоків та моделі грошових потоків. Основою створення інструментарію є схема грошових потоків - модель грошового обігу, яка має об'єднувати в потоки платежі, однакові за впливом на запаси грошей економічних агентів. Запропоновано методику дослідження потоків. За результатами дослідження виведено шукані залежності. На основі оборотно-сальдових балансів України і НБУ побудовано модель грошових потоків, що відноситься до дескриптивних економіко-математичних моделей. Сформульовано умови, за яких вона має єдиний розв'язок. Коректність її побудови перевірено на числовому прикладі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.6в611

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА309165 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Твердохлібова Д.  
Методика оцінки впливу зовнішніх корпоративних запозичень на доходи бюджету / Д. Твердохлібова // Економіка України. - 2012. - № 6. - С. 40-53. - укp.

Наведено методику оцінки впливу зовнішніх корпоративних запозичень на доходи бюджету, яка грунтується на податковому обліку господарських операцій, пов'язаних із залученням, обслуговуванням, використанням і поверненням зовнішніх запозичень. За цією методикою досліджено вплив на доходи бюджету зовнішніх корпоративних запозичень у формі кредитів щодо їх залучення, обслуговування та повернення.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.2 + У052.9(4УКР)226.13

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28099 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Твердохлібова Д. В. 
Оцінювання впливу зовнішніх корпоративних запозичень на доходи Зведеного бюджету України за операціями з імпорту товарів / Д. В. Твердохлібова // Економіка України. - 2013. - № 12. - С. 53-75. - укp.

Продовжено вивчення впливу зовнішніх корпоративних запозичень на доходи Зведеного бюджету України. Досліджено вплив зовнішніх корпоративних запозичень на доходи Зведеного бюджету України за операціями з імпорту товарів та обчислено оцінки такого впливу за 2007 - 2012 рр.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.41

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28099 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Твердохлібова Д. В. 
Вплив кредитних операцій корпоративного сектора на доходи бюджету України / Д. В. Твердохлібова // Економіка і прогнозування. - 2015. - № 4. - С. 118-132. - укp.

Показано, що кредити, надані банками-резидентами корпоративному сектору, впливають на прибуток корпоративного сектора, отже, на його платежі з податку на прибуток, а значить, на доходи бюджету України. Розраховано оцінки впливу кредитних операцій корпоративного сектора на доходи бюджету України за 2006 - 2015 рр., у тому числі в розрізі валют кредитів та в розрізі п'яти компонент прибутку корпоративного сектора від кредитних операцій.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.2 + У9(4УКР)261.41

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23373 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Твердохлібова Д. В. 
Теорія і практика використання індикаторів бюджетної стійкості / Д. В. Твердохлібова // Економіка і прогнозування. - 2018. - № 3. - С. 7-47. - Бібліогр.: 63 назв. - укp.

У своїх дослідженнях бюджетно-податкової політики українські вчені долучаються до практики використання індикаторів бюджетної стійкості. Проте деякі дослідники дозволяють собі вільне поводження з формулами цих індикаторів (відкидають окремі складові або вводять нові змінні), що ставить під сумнів результати розрахунків і зроблені на їх основі висновки. Розкрито походження формул індикаторів бюджетної стійкості. Наведено виведення одноперіодного бюджетного обмеження у відносних показниках, бюджетного обмеження для скінченого проміжку часу та бюджетного обмеження для нескінченного проміжку часу (міжчасового бюджетного обмеження). Розкрито зміст умови відсутності гри Понці. Показано, як з обмеження для скінченого проміжку часу виводиться формула розрахунку індикатора середньострокової бюджетної стійкості S1, а з міжчасового бюджетного обмеження - формула розрахунку індикатора довгострокової бюджетної стійкості S2. Пояснено значення цих індикаторів та їх складових відповідно до трактувань Європейської Комісії. Виділено параметри, значення яких впливають на значення індикаторів бюджетної стійкості. Показано, які цільові значення державного боргу обирають країни, що складають звіти про бюджетну стійкість. Наведено статті доходів та видатків, вплив яких на стійкість бюджету досліджується різними країнами. Визначено базовий та альтернативний сценарії розрахунків. На прикладі Канади та Європейського Союзу показано, якими є значення параметрів індикатора середньострокової бюджетної стійкості S1 у базовому сценарії та яких значень ці параметри можуть набувати в альтернативних сценаріях. Зазначено, що за допомогою індикаторів бюджетної стійкості оцінюється стійкість бюджету як загального уряду, так і бюджетів нижчих рівнів, а також бюджетів державних фондів соціального страхування. Наведено класифікацію ризиків бюджетній стійкості в середньостроковому та довгостроковому періодах, яку застосовує Європейська Комісія. На прикладі України показана чутливість індикатора середньострокової бюджетної стійкості S1 до зміни значень його параметрів. Проілюстровано процес прийняття рішень з питань бюджетно-податкової політики за допомогою індикаторів бюджетної стійкості S1 та S2. Виділено моменти, на які необхідно звертати увагу при обчисленні значень цих індикаторів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23373 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Твердохлібова Д. В. 
Особливості побудови індикаторів бюджетної стійкості в Україні / Д. В. Твердохлібова // Економіка і прогнозування. - 2019. - № 4. - С. 24-55. - Бібліогр.: 29 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.311

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23373 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
9.

Твердохлібова Д. В. 
Особливості побудови індикаторів бюджетної стійкості в Україні / Д. В. Твердохлібова // Економіка і прогнозування. - 2019. - № 4. - С. 24-55. - Бібліогр.: 29 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.311

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23373 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
10.

Твердохлібова Д. В. 
Діагностика поточного стану державного бюджету України / Д. В. Твердохлібова // Економіка і прогнозування. - 2023. - № 1. - С. 115-145. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.



Шифр НБУВ: Ж23373 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського